Zahraničné pracovné cesty 2016: Jún

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
26.7.2016StPolten, Rakúsko [PDF, 4,6 MB]
Zasadnutie pracovnej skupiny „Územné plánovanie a životné prostredie“ sa uskutočnilo na základe Dohody o spolupráci medzi Dolným Rakúskom, hlavným mestom Bratislava a samosprávnymi krajmi Bratislava a Trnava 2015-2019.
Zástupcovia spolkovej krajiny Dolné Rakúsko odprezentovali svoje aktuálne výzvy a postupy v územnom plánovaní. Prítomní sa dohodli, že pracovná skupina sa bude stretávať raz ročne a že nasledujúce stretnutie zorganizuje na svojej pôde Bratislavský samosprávny kraj.
26.7.2016Ľubľana, Slovinsko [PDF, 22 kB]
V Ľubľani sa konal 21. ročník Turnaja 4-miest Budapešť, Bratislava, Ľubľana, Záhreb. Bratislavu na ňom reprezentovala 96 členná výprava športovcov vo futbale, basketbale, volejbale, hádzanej, stolnom tenise a atletike. V celkovom hodnotení obsadila Bratislava 4. miesto.
26.7.2016Hainburg, Rakúsko [PDF, 55 kB]
ZPC sa uskutočnila s cieľom prípravy druhej fázy projektu BAUM. Definovanie stratégií, priorít a časového harmonogramu projektu BAUM 2.
24.6.2016Paríž, Francúzsko [PDF, 62 kB]
ZPC sa uskutočnila v rámci pracovného programu medzinárodného projektu RESIN (Climate Resilient Cities and Infrastructures (Klimaticky prispôsobivé mestá a infraštruktúry), ktorého cieľom je poskytnúť štandardizované metodiky pre posúdenie zraniteľnosti miest voči zmene klímy, vyhodnotenie účinnosti adaptačných opatrení, zabezpečiť podporu tvorby rozhodovacích nástrojov podporujúcich rozvoj rozsiahlych adaptačných stratégií šitých na mieru mestu.
Projektu sa zúčastňuje 17 partnerov z 8 európskych krajín.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 2.6.2016
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2016 > Zahraničné pracovné cesty 2016: Jún

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.