Zahraničné pracovné cesty 2014: November

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
22.1.2015Praha, Česká republika [PDF, 36 kB]
Účelom zahraničnej služobnej cesty bola účasť na konferencii „Inventúra urbanizmu 2014“ – metodika zadávania územných plánov veľkých miest.
22.1.2015Londýn, Veľká Británia [PDF, 26 kB]
Konferencia Transit Workshop sa konala v Londýne, v divadle Cubic v Múzeu londýnskej dopravy. Hlavné mesto bolo pozvané sa zúčastniť tohto workshopu na pozvanie spoločnosti Mastercard, ktorý hradil ubytovanie aj dopravu. Súčasťou workshopu bola panelová diskusia a exkurzia, kde sme si mohli vyskúšať bezkontaktnú platbu v doprave a presvedčiť sa o výhodách tejto inovácie.
22.1.2015Brno, Česká republika [PDF, 21 kB]
Účelom zahraničnej služobnej cesty bola účasť na diskusnom seminári - Realitní Brno: územní plán – rezidence – financování.
22.1.2015Mníchov, Nemecko [PDF, 35 kB]
Výročná konferencia Eurocities sa uskutočnila v dňoch 05.-08. novembra 2014 v nemeckom meste Mníchov. Mottom tohtoročnej konferencie bola téma „Energizujúce mestá- inteligentné mestá zajtrajška“. Konferencie sa zúčastnilo viac ako 130 členských a partnerských miest organizácie, z ktorých mnohé boli zastúpené na úrovni primátorov alebo námestníkov primátorov. Nakoľko nosnou témou bola o.i. aj mobilita a doprava, Bratislavu zastupoval Tibor Schlosser, hlavný dopravný inžinier.
22.1.2015Ostrava, Česká republika [PDF, 38 kB]
Tohtoročný 10. ročník medzinárodnej konferencie eBF o verejnom obstarávaní sa konal v Ostrave, v priestoroch hotela Imperial. Konferencia bola štrukturovaná do blokov odborných prednášok a diskusií. Motívom celej konferencie eBF bolo zdieľanie znalostí a skúseností špecialistov na verejné zákazky. Počas konferencie zaznelo viacero zaujímavých prednášok najvýznamnejších odborníkov na elektronické aukcie z domova i zahraničia.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 22.1.2015
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2014 > Zahraničné pracovné cesty 2014: November

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.