Zahraničné pracovné cesty 2014: Jún

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
4.9.2014Brusel, Belgicko [PDF, 43 kB]
Predmetom ZPC bola účasť na integrovanom mítingu pracovných skupín EDF – WG: metropolitné územia (MA), integrovaný mestský rozvoj (IUD); podnikanie a SMEs (ENT); integrovaný ekonomický rozvoj (IER); kohézna politika (CP).
25.6.2014Kallithea, Grécko [PDF, 43 kB]
V meste Kallithea sa konalo stretnutie projektu RAIL4SEE v období od 19.-20. júna, ktorého úlohou bolo informovanie o aktuálnom stave projektu a podpora napredovania prác na oneskorených aktivitách.
25.6.2014Tallin, Estónsko [PDF, 108 kB]
Stretnutie fóra Knowledge society forum platformy európskych miest EUROCITIES prebiehalo v hlavnom meste Estónska Talline. Bolo to veľmi vhodne vybrané mesto a krajina, ktorá je svetovým lídrom v informatizácii verejnej správy. Mne osobne dopomohla služobná cesta uvedomiť si situáciu, v ktorej sa nielen hlavné mesto SR Bratislava, ale celý štát nachádza. Sme ohromne pozadu a bohužiaľ nerobíme dostatočné systematické kroky k tomu, aby sme odbremenili častokrát nezmyselnú byrokraciu.
25.6.2014Grécko [PDF, 21 kB]
Účasť na seminári s názvom “Opportunities and threats for territorial cohesion: Blue Growth and Urban Poverty” organizovaného v rámci programu ESPON (viac informácií o podujatí: http://www.espon.eu/main/Menu_Events/).
6.6.2014Viedeň, Rakúsko [PDF, 24 kB]
Cieľom predmetnej ZPB boli konzultácie s viedenským partnerom k zapojeniu sa Bratislavy do Urbánnej platformy dunajského regiónu – Urban Platform Danube Region (UPDR) v rámci Dunajskej stratégie.
UPDR má za cieľ systematicky rozšíriť spoluprácu medzi mestami, mestskými organizáciami a regiónmi v dunajskom regióne na všetkých úrovniach správy, a to prostredníctvom výmeny informácií a expertov, príkladov dobrej praxe, všeobecných štúdií, konferencií, stratégií. Platforma má podporiť mestá a regióny v tom, aby sa stali silnými aktérmi v rámci Dunajskej stratégie.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 22.5.2014
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2014 > Zahraničné pracovné cesty 2014: Jún

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.