Zahraničné pracovné cesty 2014: Apríl

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
22.5.2014Praha, Česká republika [PDF, 21 kB]
Účelom zahraničnej služobnej cesty bola účasť na medzinárodnej konferencii „GOVERNANCE OF LAND USE I OECD COUNTRIES“ (Správa a rozvoj územia v krajinách OECD). Konferencia sa konala v Prahe, v rezidencii primátora na Mariánskom námestí.
Súčasťou konferencie bola prezentácia pripravovanej výstavy „Metrolopitný plán Prahy“ vo výstavných priestoroch Staromestskej radnice s výkladom architekta Romana Kouckého. Výklad bol zameraný na analýzy a hlavné filozofické princípy aktuálne spracovávaného nového územného plánu Prahy.
22.5.2014Brno, Česká republika [PDF, 50 kB]
V Brne na výstavisku BVV sa konala konferencia k výročiu 10 rokov Integrovaného dopravného systému Juhomoravského kraja.
Hlavné mesto SR Bratislava mala príspevok k zámeru rozširovania tratí dráhovej dopravy – trolejbusov a električiek na území Bratislavy.
22.4.2014Londýn, Veľká Británia [PDF, 68 kB]
V dňoch 31.3. až 1.4. 2014 sa v Londýne konala konferencia zameraná na implementáciu a prevádzku elektrobusov. Konferenciu konanú v Londýnskom hoteli Langham hostovala spoločnosť BYD, ktorá sa venuje vývoju a výrobe batérií a elektrovozidiel.
22.4.2014Terrassa, Španielsko [PDF, 58 kB]
Účasť na seminári o metropolitnom rozvoji (Terrassa Metropolitan Area) a pracovnom mítingu WG MA.
22.4.2014Viedeň, Rakúsko [PDF, 19 kB]
Účasť na odbornej ankete k rozvojovému plánu mesta Viedne 2025. Anketa sa uskutočnila v priestoroch radnice mesta Viedeň a boli na nej diskutovaný spomínaný plán ešte pred jeho schválením a zverejnením.
Viac na http://www.wien.gv.at/stadtentwicklung/strategien/step/step2025/

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 12.3.2014
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2014 > Zahraničné pracovné cesty 2014: Apríl

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.