Zahraničné pracovné cesty 2013: Júl

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
27.8.2013Havířov, Česká republika [PDF, 26 kB]
Rokovanie sa uskutočnilo na základe pozvania firmy NAM system, a.s., ktorá nám odprezentovala nové technológie v súvislosti s pultom centrálnej ochrany a to hlavne 1Box a ONISYSTÉM. Rokovania a prezentácie sa zúčastnili Tomčala, Táč, Šípoš, Magdin, Lipinský. Zo strany NAM nám bolo podľa naších požiadaviek predstavené riešenia a to: 1Box rack, 1Box pbx, 1Box video, 1Box connect, a moje PCO. V ďalšej časti nám boli predstavené novinky v systéme stráženia vozidiel.
27.8.2013Perugia, Taliansko [PDF, 37 kB]
V dňoch 7.-10. júl 2013 sa na pozvanie primátora Perugie Wladimira Boccaliho uskutočnila pracovná návšteva primátora Milana Ftáčnika. Rokovaní v Perugii sa taktiež zúčastnila námestníčka primátora Petra Nagyová Džerengová.
Návšteva bratislavskej delegácie sa niesla v duchu posilnenia bilaterálnych vzťahov a zintenzívnenia vzájomnej spolupráce.
27.8.2013Záhreb, Chorvátsko [PDF, 94 kB]
V rámci programu Cupa sa konala 6. realizácia Lab Workshopu v Záhrebe. Stretnutia sa konali v ZgForum, Gajeva 27 a na mieste Záhrebského veľtrhu. Na stretnutiach sa zúčastnili zástupcovia dotknutých inštitúcii: Jadranka Veselić Bruvo, Huibert A. Haccoû, Volkmar Pamer, Aleksander Laslo, Tihomir Jukić, Mirela Bartolec a ostatní participanti Zagreb CUPA IL Lab meeting. Predmetom workshopu bol návrh revitalizácie výstaviska v Záhrebe. Jeho súčasťou bola prezentácia vlastných výstavných zariadení, mapovanie trendov a spolupráca na návrhu výstavného zariadenia v Záhrebe.
4.7.2013Viedeň, Rakúsko [PDF, 84 kB]
Rokovanie sa uskutočnilo v Planungsgemeinschaft Ost (PGO), Rockhgasse 6, 1010 Wien. Rokovania sa zúčastnili zástupcovia dotknutých inštitúcii: Hajnalka Triteos Meidlik, Simon Ortner, Harald Ladich, Alexandra Fischbach, Andreas Weiss, Stefan Klinger a horeuvedený pracovníci magistrátu. Predmetom rokovania bola diskusia o možných úlohách, organizačných formách a finančných možnostiach budúceho (aktuálne pripravovaného) cezhraničného „Manažementu mesta Bratislavy a okolia“.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 4.7.2013
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2013 > Zahraničné pracovné cesty 2013: Júl

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.