Zahraničné pracovné cesty 2013: Február

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
21.3.2013Brusel, Belgicko [PDF, 42 kB]
Primátor hlavného mesta SR Bratislavy Milan Ftáčnik sa vo štvrtok (28. februára 2013) zúčastnil na dialógu eurokomisára Johannesa Hahna (JH) s primátormi hlavných miest Európskej únie.
V úvode predmetnej zahraničnej cesty do Bruselu sa primátor Bratislavy M. Ftáčnik spolu s vysokými predstaviteľmi akademickej obce (predsedom SAV J. Pastorekom, rektorom UK K. Mičietom, rektorom STU R. Redhammerom) zúčastnil na pracovnom stretnutí s PPVL SR Ľ. Vážnym, ŠT MZVaEZ P. Javorčíkom, stálym predstaviteľom SR pri EÚ vv. I. Korčokom. Zástupcovia Bratislavy prezentovali priority a ciele v rámci operačného programu Výskum a vývoj.
1.3.2013Zistersdorf, Rakúsko [PDF, 42 kB]
Stretnutie projektovej riadiacej skupiny sa uskutočnilo v rámci projektu cezhraničnej spolupráce RECOM SK-AT v EUREGIO Center Zistersdorf v Rakúsku. Prerokovávali sa aktivity a bežná agenda týkajúca sa projektu.
Témy rokovania: projektová analýza potenciálov a sietí, program. obdobie 2014-2020, pracovný balík 5, administrácia projektu, plán stretnutí.
1.3.2013Plzeň, Česká republika [PDF, 24 kB]
Na základe pozvania sme boli pozrieť Mestský kamerový systém mesta Plzeň. Ide o podobný MKS ako má Bratislava. MKS Plzeň prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a postupne sa analógové kamery menia na IP kamery. Navštívili sme Mestské veliteľstvo PČR Plzeň, kde sme si pozreli monitorovacie pracovisko MKS a riadenia dopravy. Informovali nás o postupe rekonštrukcie MKS a jeho výhodách. Po prezretí pracoviska sme boli pozrieť vybrané kamery v meste.
1.3.2013Budapešť, Maďarsko [PDF, 31 kB]
V rámci projektu RAIL4SEE sa uskutočnilo stretnutie vedúcich pracovných balíkov v Budapešti a účastníci zároveň mali možnosť obhliadky nového metra.
Na stretnutí vedúci prac. balíkov projektu každý z vedúcich mal prezentáciu, v ktorej zhodnotil aktuálny stav napĺňania aktivít, termíny a predpokladané ďalšie aktivity a úlohy.
25.2.2013Viedeň, Rakúsko [PDF, 40 kB]
Primátor hlavného mesta SR Bratislavy Milan Ftáčnik sa v pondelok (21. februára 2013) zúčastnil na pracovnom stretnutí s primátorom hlavného mesta Rakúskej republiky Viedne Michaelom Häuplom. Návšteva Viedne sa uskutočnila na pozvanie rakúskej strany pri príležitosti podpísania Dohody o spolupráci v oblasti ochrany pred katastrofami a krízového manažmentu. Stretnutia sa za slovenskú stranu rovnako zúčastnil aj mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec SR v Rakúskej republike Juraj Macháč.
25.2.2013Viedeň, Rakúsko [PDF, 87 kB]
Účasť na konferencii “2nd scientific and midterm Greennet conference“ vo Viedni v priestoroch Universität für Bodnenkultur, Peter Jordan Straße 82. Prezentácia projektu BAUM (www.ba-um.eu) v rámci sekcie „PRACTICE OF LANDSCAPE POLICY IN THE EUROPEAN PARTNER COUNTRIES III“

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 5.2.2013
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2013 > Zahraničné pracovné cesty 2013: Február

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.