Zahraničné pracovné cesty 2012: September

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
8.11.2012Zürich, Švajčiarsko [PDF, 347 kB]
Predmetom ZPC bola účasť na pracovnom mítingu WG MA. Program obsahoval okrem vlastného mítingu WG MA aj prezentácie: plánovacích oddelení miest Zürich a Basel, kantonov Zürich a Basel, Asociácie metropolitného územia Zürich, Metropolitného regiónu Basel ako aj Univerzity aplikovaných prírodných vied a umenia. Príkladom implementácie mestského plánovania bola prezentácia transformácie priemyselnej zóny Zürich – západ. Prezentácie boli zamerané hlavne na kooperáciu v rámci: strategického plánovania, ekonomického rozvoja, environmentálnej politiky, prepravných vzťahov a urbánno-rurálneho rozvoja.
25.9.2012Engelhartstetten, Rakúsko [PDF, 30 kB]
Pravidelné bilaterálne stretnutie pracovnej skupiny projektu Cyclomost II. za účasti všetkých projektových partnerov. Obsahom rokovania pracovnej skupiny bol aktuálny stav projektu, stav v oblasti fakturácie a termín oficiálneho otvorenia mosta.
25.9.2012Moskva, Ruská federácia [PDF, 70 kB]
Bratislavský primátor Milan Ftáčnik navštívil v dňoch 01 - 02. septembra 2012 ruskú metropolu pri príležitosti oficiálnych osláv „Dňa mesta Moskvy“ a oslavách „ Dňa Bratislavskej ulice“ v Moskve.
Tento rok hlavné mesto Moskva oslavovalo svoje 865. narodeniny a pre obyvateľov mesta a jeho návštevníkov pripravilo veľkolepé oslavy. Na oficiálnom otváracom ceremoniáli celomestských osláv na Červenom námestí sa zúčastnil aj bratislavský primátor Milan Ftáčnik a veľvyslanec SR v RF Jozef Migaš.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 10.9.2012
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2012 > Zahraničné pracovné cesty 2012: September

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.