Zahraničné pracovné cesty 2011: Január - archív dokumentov

 
 
ZmenenéNázov a anotácia
30.1.2011Rakúsko [PDF, 25 kB]
K dnešnému dňu mimo interval zverejnenia na webstránke.
V dňoch 13. – 16. januára 2011 sa konal vo viedenskom veľtržnom centre Messe Wien (www.messe.at) 36. ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu Ferien-Messe 2011, ktorý je najvýznamnejším veľtrhom cestovného ruchu v Rakúsku. Organizátorom je Reed Exhibitions Messe Wien GmbH a na ploche 29.000 m2 vystavovalo približne 800 subjektov zo sedemdesiatich krajín sveta, pričom 36. ročník zaznamenal rekordný počet návštevníkov v celkovom počte 116 820.
25.1.2011Taliansko [PDF, 25 kB]
K dnešnému dňu mimo interval zverejnenia na webstránke.
Účasť delegácie za mesto Bratislava mala v prvom rade rovinu reprezentácie mesta na významnom podujatí, ktoré bolo vyjadrením pocty aj pre hlavné mesto SR Bratislavu a súčasne mala rovinu pracovných rozhovorov s predstaviteľmi rímskej radnice. Účastníci týchto stretnutí potvrdili ideu prípravy oficiálneho stretnutia primátorov miest Bratislavy a Ríma a pomenovali tiež ďalšie kroky spolupráce v projekte budovania reprezentatívneho parku Slovenska – Bratislavských visutých záhrad, ktorému už skôr rímska strana oficiálne vyjadrila podporu na úrovni primátora hlavného mesta Rím.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Aktualizácia: 8.4.2011
Umiestnenie: Zložky dokumentov > Zahraničné pracovné cesty > Zahraničné pracovné cesty 2011 > Zahraničné pracovné cesty 2011: Január

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.